گوشواره بخیه ای چیست؟

گوشواره بخیه ای چیست؟

امروزه تنوع مدل و طرح گوشواره چنان زیاد شده که انتخاب و استفاده از آن را کمی دشوار و گمراه کننده ساخته است. در همه حال باید در نظر داشت که انتخاب گوشواره مناسب به رنگ لباس، فرم صورت و سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

یکی از انواع مدل‌های گوشواره، مدل گوشواره بخیه‌ ای است. این گوشواره ها مناسب افرادی است که گوش خود را چند بار سوراخ کرده‌­اند. این مدل گوشواره بیشتر مورد پسند و استفاده دخترهای جوان می باشد. اما این مدل گوشواره دقیقا چیست و  چه ویژگی­‌هایی دارد؟

به طور کلی ساختار مدل گوشواره بخیه‌ ­ای به این صورت است که یک زنجیر نازک و بلنددارد که آن را داخل سوراخ گوش می‌کنند و سمت دیگر آن نیز آویزی وجود دارد. در واقعاین گوشواره با چیزی شبیه به ریسمان سوراخ‌­های متعدد را به هم وصل می‌کند. طول این گوشواره­‌ها بین 7 تا 12 سانتی‌متر است و  از آن می‌توانید در مهمانی‌­ها و مجالس متفاوت استفاده کنید.

اما این مدل عنوان شده، مدل کلی سبک گوشواره بخیه ­ای است. در سبک جدیدتر گوشواره بخیه­‌ای گاهی ریسمانی موجود نیست و سوراخ­‌های متعدد گوشواره را یک گوشواره بزرگ می­‌پوشاند. در واقع، طراحی‌­های متفاوت و بی‌نظیر این سبک از گوشواره توانسته سلیقه افراد مختلف را با خود هماهنگ و هم­سو کند و همین امر باعث شده تا مدل گوشواره بخیه‌­ای را در گوش افراد بیشتری ببینید.

در ادامه تصاویر چند مدل از این گوشواره ها را با هم ببینیم. نظر شما در مورد این گوشواره ها چیست؟

گوشواره بخیه ای چیست؟ گوشواره بخیه ای چیست؟ گوشواره بخیه ای چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گوشواره بخیه ای چیست؟

گوشواره بخیه ای چیست؟

امروزه تنوع مدل و طرح گوشواره چنان زیاد شده که انتخاب و استفاده از آن را کمی دشوار و گمراه کننده ساخته است. در همه حال باید در نظر داشت که انتخاب گوشواره مناسب به

ادامه مطلب »