چگونه زیورآلات استیل را تمیز کنیم؟

تمیز کردن زیورالات استیل

زیورآلات و بدلیجات استیل همیشه به عنوان محصولاتی پرطرفدار و محبوب بین مردم محسوب می شوند هرچند برای بسیاری از استفاده کنندگان، تمیز کزدن و حفظ درخشندگی محصول خریداری شده یک چالش مهم است. مشتریان ایت محصولات باید در نظر داشته باشند که تمیز کردن یک محصول استیل دارای روش های معینی است که همیشه نتایج خوبی در برداشته وعدم رعایت این موارد می تواند به زیورآلات آنان آسیب برساند و یا باعث مخدوش شدن آنها شود.

اولین گام برای تمیز کردن محصولات استیل یافتن یک پارچه نرم و تمیز است . بهتر است این پارچه بدون هرگونه کرک و پرز باشد. در قدم بعدی باید دو ظرف محتوی آب گرم آماده کنید. چند قطره از یک مایع ظرف شویی معمولی درون یکی از آنها بریزید و آن را با پارچه آماده شده آغشته نمایید.

تمیز کردن زیورالات استیل

حالا به آرامی زیورآلات استیل خور را با پارچه آغشته شده به محلول ذکر شده تمیز کرده و سپس آن را در ظرف آب گرم قرار داده تا هیچگونه مواد شیمیایی روی آن باقی نماند. حال قطعه های استیل را کاملا خشک کنید.

تمیز کردن زیورالات استیل

 

استفاده از خمیر دندان در بیشتر اوقات از سایر مواد شیمیایی نتیجه بهتری می دهد و خطر ساییده شدن استیل را کاهش می دهد.

تمیز کردن زیورالات استیل

اگر نمی خواهید از مسواک استفاده کنید می توانید خمیر دندان را با یک تکه پارچه نرم آغشته کرده و برای تمیز کردن از آن استفاده کنید ولی اطمینان حاصل کنید که خمیر دندان شما حاوی سیلیس نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گوشواره بخیه ای چیست؟

گوشواره بخیه ای چیست؟

امروزه تنوع مدل و طرح گوشواره چنان زیاد شده که انتخاب و استفاده از آن را کمی دشوار و گمراه کننده ساخته است. در همه حال باید در نظر داشت که انتخاب گوشواره مناسب به

ادامه مطلب »