لاکت عکس (آویز قاب عکسی) N356

موجود نیست لاکت عکس (آویز قاب عکسی) N356

 

ثبت نظر

توجه: متن HTML قابل نمایش نخواهد بود!
    از 1           تا 5

  • تولید کننده: زرتاج
  • کد محصول: N356
  • امتیاز جایزه: 10
  • موجودی: موجود نیست
  • 19,000 تومان

خرید پستی (پرداخت درب منزل)

امکان خرید این محصول به صورت پستی (پرداخت درب منزل) با پرداخت هزینه مالیات و کارمزد اداره پست وجود دارد. کافی است (بدون نیاز به ثبت نام در سایت) بر روی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید.

شرح کالا

لاکت عکس (گردنبند قاب عکسی) از جمله زیورآلاتی است که به دلیل متفاوت بودن و کاربردی که دارد این روزها مورد استقبال زیادی از طرف خانم‌ها قرار گرفته است. این گردنبندها برای استفاده روزانه بر روی انواع لباس و بخصوص مانتوها بسیار مناسب و ظاهر متفاوتی نسبت به سایر گردنبندها دارد. درون قاب آنها محلی برای نگهداری عکس دارد و این حس خوب را می‌توان تجربه کرد که عکس عزیزی را همیشه همراه خود داشت. بعضی از مدل‌ها فقط یک محل عکس و یک آینه داشته و مدل‌های دیگر دو محل برای نگهداری عکس دارند. گردنبند قاب عکسی لیدی از جنس زاماک و به رنگ زیتونی با طول زنجیر 80 سانتیمتر است و در صورت مراقبت درست و دور بودن از شوینده ها و عطرها سیاه نمی‌شود و ماندگاری بیشتری خواهد داشت.
پلاک این مدل به شکل بیضی که ابعادی به اندازه‌ی 2.5 × 4 سانتی متر داشته که دارای 2 محل برای گذاشتن عکس دارد که بر روی این پلاک طرح دو قلب وجود دارد. علاوه بر پلاک، آویزهای تزئینی متنوع به شکل کلید، قفل، سکه، سکه، بال، پارچه و یک مخروطی در کنار ان قرار گرفته اند. این گردنبند قاب عکسی از جنس زاماک و به رنگ زیتونی بوده که بسیار چشم‌گیر و مناسب برای خانم‌ها جهت استفاده بر روی لبا‌س‌های ساده و نیز مانتو است. ضمنا می‌تواند به عنوان هدیه نیز گزینه‌ی خوبی باشد.
 
مناسب برایخانم ها
طرحخانم
جنسزاماک
نوع قفلطوطی
رنگزیتونی


 

برچسب ها: آویز, گردنبند, قاب عکسی, زاماک, قلب