قوانین فروشگاه زرتاج

قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی می باشد. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

ماده 1 - عضویت در سایت: افراد برای خرید در سایت لازم است فرم عضویت را به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پر کنند. بعد از عضویت در سایت کاربران می توانند خریدهای خود را انجام دهند و سفارشات خود را ثبت نمایند.

تبصره 1. کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به‌ طور صحیح در فرم ثبت نام اعلام کند و مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و فروشگاه زرتاج هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات به این دلیل دارای اهمیت است که سفارش های کاربر به آدرسی که وی در فرم ثبت نام اعلام کرده ارسال خواهد شد.

تبصره 2. اطلاعات کاربران در سایت محرمانه است و به هیچ عنوان در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

تبصره 3. افراد بالای ۱۸ سال حق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت زرتاج دارند.

تبصره 4. کاربر نباید در سایت نظری بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین بحث و نظرهای غیر مرتبط با سایت هیچ کدام منتشر نخواهد شد.


ماده 2 – ثبت سفارش: قوانین خرید اینترنتی از فروشگاه ممکن است در هر زمان بروزرسانی شوند و خریداران گرامی موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین جدید در این بخش مطلع باشند.

تبصره 1. قیمت محصولات موجود در سایت به روز می باشند و قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش ‌­فاکتور منظور گرديده است معتبر مي‌باشد.

تبصره 2. پس از هر ثبت سفارش در سیستم یک پیامک تایید سفارش برای مشتری ارسال می شود. کد رهگیری پستی نیز از همین طریق برای مشتری ارسال می شود. ا خواهشمند است اطلاعات شماره تماس خود را به طور صحیح در فرم های مربوطه وارد نمایید.


ماده 3 – پرداخت هزینه: هزینه سفارش های ثبت شده در حال حاضر تنها از طریق پرداخت آنلاین قابل پرداخت می باشد.

تبصره 1. در حال حاضر هیچگونه مالیاتی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده محاسبه نمی گردد و خریدار تنها بهای کالای خریداری شده + هزینه ارسال را بدون مالیات پرداخت می نماید.


ماده 4 – ارسال سفارش : سفارش های ثبت شده در فروشگاه پس از گرفتن تائید مشتری آماده ارسال و تحویل پست خواهد شد.

تبصره 1. سفارش هایی که به صورت آنلاین پرداخت شوند روز کاری بعد تحویل پست داده شده و ارسال می گردند.

تبصره 2. كلیه سفارشاتی كه در روزهای پنچ شنبه و جمعه ثبت می شوند، روز شنبه ارسال خواهند شد.


ماده 5 – برگشت سفارش: فروشگاه زرتاج موظف است منطبق بر ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی تا 7 روز کاری وقت برای انصراف از قبول کالا با ارائه دلیل قابل قبول به خریداران خود بدهد، برای مواردی که کالایی ارسال نشده است بدون تحمل جریمه و در مواردی که کالا ارسال شده است تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.

تبصره 1. در صورتی که مامور پست به آدرس شما مراجعه کند و کسی برای تحویل بسته وجود نداشته باشد سفارش به صورت پیش برگشتی تبدیل خواهد شد. در اين حالت در زمان ثبت پيش برگشتي در مقصد، پيام براي مشتري ارسال مي شود كه مرسوله در شهرشان پيش برگشتي شده و باركد به مشتري اعلام مي شود كه سريعتر به واحد پستي مراجعه و بسته را تحويل بگيرد تا برگشت نشود.

تبصره 2. کالای خریداری شده به شرط عدم استفاده و بازشدن برچسب و پلمپ کالا قابل برگشت می باشند.

تبصره 3. در مورد کالاهایی که برچسب و پلمپ آن باز شده و مشتری به علت عدم رضایت از کیفیت خواهان بازگشت کالا می باشد فقط از طریق تماس با فروشگاه و ایجاد هماهنگی لازم امکان بازگشت کالا وجود دارد.

تبصره 4. در صورت هر گونه مغایرت احتمالی اجناس خریداری شده که در فاکتور مشتری و فروشگاه موجود است و محصولی که برای کاربر ارسال می شود پس از احراز موضوع ،کلیه هزینه های ارسال و برگشت به عهده فروشگاه بوده و فروشگاه در بازگشت و تعویض سفارش مذکور متعهد می باشد.


ماده 6 – تحویل سفارش : تحویل گیرنده کالا (و یا نماینده ایشان) باید در هنگام تحویل کالا در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی پر کرده است حضور داشته باشد و کالا را شخصا تحویل گیرد. در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل و یا ممانعت از دریافت کالا، کالای مورد نظر به هیچ عنوان برای بار دوم ارسال نمی گردد و تنها با درخواست رسمی و پرداخت هزینه ارسال مجدد توسط خریدار این امر امکان پذیر خواهد بود.

تبصره 1. در صورتی كه در دریافت سفارش خود با تاخیر نامعقولی مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش، جدا خودداری كنید! شما می توانید در هر لحظه سفارش خود را با استفاده از کد رهگیری 20 رقمی پستی که به شما داده خواهد شد پیگیری کنید.

تبصره 2. لطفا با سایر اعضای خانواده یا محل كار خود هماهنگ كنید تا در صوردت عدم حضور شما بسته را تحویل بگیرند. در غیر این صورت بسته برگشت خواهد خورد.


ماده 7 - تعویض کالا : چنانچه کالای خریداری شده با محصولی که برای مشتری ارسال شده مغایرت داشته باشد در صورت هرگونه اشتباه از طرف فروشگاه کالای ارسالی بدون تحمیل هیچ گونه هزینه ای به مشتری مشروط به اینکه پلمپ و برچسب امنیتی محصول مخدوش نشده باشد تعویض خواهد شد.

تبصره 1. کلیه هزینه های بازگشت و ارسال مجدد به عهده فروشگاه خواهد بود.

تبصره 2. در صورتی که خود مشتری بعد از دریافت سفارش خواهان این باشد که محصول خود را با کالایی دیگر تعویض کند در صورتی که پلمپ کالا باز نشده باشد مشتری این امکان را خواهد داشت که با پرداخت هزینه برگشت و ارسال مجدد کالای دیگر محصول خریداری شده خود را تعویض کند. ما به التفاوت دو کالا محاسبه و طرفین ملزم به تسویه حساب خواهند شد.


 ماده 8 - ارتباط با فروشگاه : هرگونه ارتباط و تماس با فروشگاه فقط و فقط از طریق راه های ارائه شده در بخش تماس با ما امکان پذیر می باشد. شماره های تماس و سامانه پیام کوتاه این فروشگاه صرفا شماره های ذکر شده در خود سایت هستند که با مراجعه به بخش تماس با ما می توانید آن ها را مشاهده کنید.

تبصره 1. تماس با تلفن های ثابت و همراه فروشگاه صرفا در ساعات اداری امکان پذیر می باشد. در خارج از ساعات اداری شما می توانید از بخش تماس با ما در سایت و یا ارسال پیام کوتاه استفاده نمایید.


وضع قوانین در فروشگاه صرفا برای رعایت حال طرفین و جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی موجود می باشد. از توجه شما سپاسگذاریم.