منو
سبد خرید

زرتاج

مدل: E216
گوشواره آویز رشته ای حلقه ای با رنگ ثابت.این مدل از گوشواره، طرحی پیچیده‌تر و شلوغ‌تر از آویزهای معمولی دارد. آویز چندشاخه برای صورت های بیضی و صورت‌های قلبی شکل مناسب است. همچنین زنانی که موهای بلندی دارند بهتر است این نوع گوشواره را برای خود انتخاب کنند.مطالعه این مطلب به شما توصیه می شود: ب..
29,000تومان
مدل: E215
گوشواره آویز حلقه ای از جنس استیل با رنگ ثابت.گوشواره آویز، همانطور که از نام آن پیداست، به گوش آویزان می شود.  مدل آویز، به تمام افراد، با انواع صورت ها و مدل موهای متنوع جذابیت می‌بخشد.مطالعه این مطلب به شما توصیه می شود: با انواع گوشواره آشنا شوید     ..
19,500تومان
گل گوش استیل
جدید موجود نیست
مدل: E214
گوشواره میخی طرح گل (گل گوش) از جنس استیل با رنگ ثابت.گوشواره میخی، نوعی گوشواره است که پین آن در پشت نرمه گوش قفل می شود. این نوع گوشواره معمولا کوچک بوده و در میان نسل جوان بسیار محبوب می باشد. این گوشواره مستقیم بر روی نرمه گوش قرار می گیردبه این صورت که توسط یک پین، درون گوش رفته و محکم..
19,500تومان
مدل: NN399
گردنبند پلاک اسم پریوش Parivash (آویز اسم به همراه زنجیر) لاتین استیل با رنگ کاملا ثابت. پلاک های اسم یک از بهترین و شیک ترین هدیه ها برای خود یا عزیزانتان می باشد.   در این روزها که گوشی افراد پر است از ده ها عکسی که هر روز و هر هفته گرفته می شود و شاید به ندرت بعدا وقت می شود نگا..
35,000تومان
مدل: NN400
گردنبند پلاک اسم پریسا Parisa (آویز اسم به همراه زنجیر) لاتین استیل با رنگ کاملا ثابت. پلاک های اسم یک از بهترین و شیک ترین هدیه ها برای خود یا عزیزانتان می باشد.   در این روزها که گوشی افراد پر است از ده ها عکسی که هر روز و هر هفته گرفته می شود و شاید به ندرت بعدا وقت می شود نگاهی..
35,000تومان
مدل: NN398
گردنبند پلاک اسم پریا Paria (آویز اسم به همراه زنجیر) لاتین استیل با رنگ کاملا ثابت. پلاک های اسم یک از بهترین و شیک ترین هدیه ها برای خود یا عزیزانتان می باشد.   در این روزها که گوشی افراد پر است از ده ها عکسی که هر روز و هر هفته گرفته می شود و شاید به ندرت بعدا وقت می شود نگاهی ب..
35,000تومان
مدل: NN394
گردنبند پلاک اسم پروین Parvin (آویز اسم به همراه زنجیر) لاتین استیل با رنگ کاملا ثابت. پلاک های اسم یک از بهترین و شیک ترین هدیه ها برای خود یا عزیزانتان می باشد.   در این روزها که گوشی افراد پر است از ده ها عکسی که هر روز و هر هفته گرفته می شود و شاید به ندرت بعدا وقت می شود نگاهی..
35,000تومان
مدل: NN393
گردنبند پلاک اسم پرویز Parviz (آویز اسم به همراه زنجیر) لاتین استیل با رنگ کاملا ثابت. پلاک های اسم یک از بهترین و شیک ترین هدیه ها برای خود یا عزیزانتان می باشد.   در این روزها که گوشی افراد پر است از ده ها عکسی که هر روز و هر هفته گرفته می شود و شاید به ندرت بعدا وقت می شود نگاهی..
35,000تومان
مدل: NN395
گردنبند پلاک اسم پروانه Parvaneh (آویز اسم به همراه زنجیر) لاتین استیل با رنگ کاملا ثابت. پلاک های اسم یک از بهترین و شیک ترین هدیه ها برای خود یا عزیزانتان می باشد.   در این روزها که گوشی افراد پر است از ده ها عکسی که هر روز و هر هفته گرفته می شود و شاید به ندرت بعدا وقت می شود نگ..
35,000تومان
مدل: NN401
گردنبند پلاک اسم پرهام Parham (آویز اسم به همراه زنجیر) لاتین استیل با رنگ کاملا ثابت. پلاک های اسم یک از بهترین و شیک ترین هدیه ها برای خود یا عزیزانتان می باشد.   در این روزها که گوشی افراد پر است از ده ها عکسی که هر روز و هر هفته گرفته می شود و شاید به ندرت بعدا وقت می شود نگاهی..
35,000تومان
مدل: NN396
گردنبند پلاک اسم پرنیان Parnian (آویز اسم به همراه زنجیر) لاتین استیل با رنگ کاملا ثابت. پلاک های اسم یک از بهترین و شیک ترین هدیه ها برای خود یا عزیزانتان می باشد.   در این روزها که گوشی افراد پر است از ده ها عکسی که هر روز و هر هفته گرفته می شود و شاید به ندرت بعدا وقت می شود نگا..
35,000تومان
مدل: NN397
گردنبند پلاک اسم پرنیا Parnia (آویز اسم به همراه زنجیر) لاتین استیل با رنگ کاملا ثابت. پلاک های اسم یک از بهترین و شیک ترین هدیه ها برای خود یا عزیزانتان می باشد.   در این روزها که گوشی افراد پر است از ده ها عکسی که هر روز و هر هفته گرفته می شود و شاید به ندرت بعدا وقت می شود نگاهی..
35,000تومان
مدل: NN402
گردنبند پلاک اسم پانیذ Paniz (آویز اسم به همراه زنجیر) لاتین استیل با رنگ کاملا ثابت. پلاک های اسم یک از بهترین و شیک ترین هدیه ها برای خود یا عزیزانتان می باشد.   در این روزها که گوشی افراد پر است از ده ها عکسی که هر روز و هر هفته گرفته می شود و شاید به ندرت بعدا وقت می شود نگاهی ..
35,000تومان
مدل: A140
پابند (عربی: خلخال) زنجیریست از زر یا سیم یا دیگر فلزات که بر مچ پا بسته می‌شود و گاه دارای آویزهایی است. پابند از زمان باستان توسط زنان مورد استفاده قرار میگرفته و امروزه نیز طرفداران زیادی دارد. پابند اشک از جنس استیل (stainless steel) و به رنگ نقره ای است که روی پوست شما حساسیت ایجاد نکرده و سی..
24,000تومان
مدل: B442
دستبند استیل مردانه با رنگ ثابتخواندن این مقاله را از دست ندهید: چگونه زیورآلات استیل را تمیز کنیم ..
24,000تومان
نمایش 1 تا 15 از 1205 (81 صفحه)