روش‌های پرداخت

1. پرداخت آنلاین
برای این منظور لازم است در سایت ثبت نام کرده و پس از افزودن کالاهای مورد نظر به سبد خرید، مراحل تسویه حساب را طی کرده و در نهایت با ورود به درگاه ایمن بانک ملت پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

  • در این حالت هزینه ارسال پستی، بسته به برند محصولی که خریداری می نمایید، بین 3 تا 10 هزار تومان خواهد بود (زیورالات برند زرتاج: 3 هزار تومان، زیورالات خمیری برند پردیس: 6 هزار تومان، زیورالات نقاشی شده بته چین: 7 هزار تومان، و کیف های دست دوز هومهر: 10 هزار تومان)
  • در این روش، بسته ظرف مدت 2 تا 4 روز تحویل داده خواهد شد.

 

2. پرداخت درب منزل (خرید پستی)
برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، زرتاج این امکان را فراهم آورده است که ابتدا محصول را دریافت کرده و سپس هزینه آن را به مامور اداره پست پرداخت کنند. در این حالت نیازی به ثبت نام در سایت نیست و می توانید بر روی دکمه «خرید پستی» در صفحه هر محصول کلیک کرده و فرم سفارش را پر کنید.

  • این امکان در حال حاضر تنها برای محصولاتی که با برند زرتاج در سایت عرضه می شوند وجود دارد.
  • در این حالت هزینه ارسال پستی دقیقا مطابق تعرفه رسمی اداره پست محاسبه خواهد شد.
  • در این روش، بسته ظرف مدت 5 تا 8 روز تحویل داده خواهد شد.
  • توصیه می شود مشتریان محترم پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا هم پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود و هم بتوانند از مزایای خرید نقدی (تخفیف) بهره مند شوند.
 

3. پرداخت کارت به کارت
افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه امن بانکی زرتاج را ندارند، اما می خواهند از مزایای خرید نقدی بهره مند شوند می توانند ابتدا با شماره 09354116237 تماس حاصل نموده و سپس وجه سفارش خود را به شماره کارت زیر واریز کنند.
شماره کارت:
6219861029892402  به نام مجید کرمی (بانک سامان)