Menu
Your Cart

دستبند

دستبند
برند: زرتاج
دستبند استیل طلایی رنگ. از قسمت دایره ای شکل وسط که یک قلب بر روی آن حک شده، از یک طرف یک زنجیر و از طریف دیگر دو ردیف زنجیر به همراه چند نگین قرار گرفته  که آن را به زیبایی متمایز می نماید. جنس استیل این دستبند به معنای رنگ ثابت آن بوده و نیازی نیست در حین شستشو نگران تغییر رنگ یا افت کیفی..
24,000 تومان
برند: زرتاج
دستبند استیل قلب. از قسمت دایره ای شکل وسط که یک قلب بر روی آن حک شده، از یک طرف یک زنجیر و از طریف دیگر دو ردیف زنجیر به همراه چند نگین قرار گرفته  که آن را به زیبایی متمایز می نماید. جنس استیل این دستبند به معنای رنگ ثابت آن بوده و نیازی نیست در حین شستشو نگران تغییر رنگ یا افت کیفی دستبن..
24,000 تومان
برند: زرتاج
دستبند نازک نگین دار همراه با یک رج نگین سفید که جلوه خاص و بینظیری به این محصول بخشیده است. ..
34,000 تومان
برند: زرتاج
دستبند رنگی با مهره های ریز در شش رنگ متنوع و شاد. ..
11,000 تومان
برند: زرتاج
دستبند فشن آویزدار در دو رنگ سفید و مشکی. این دستبند زیبا از یک قسمت فلزی آبکاری شده به همراه قسمت چرم مصنوعی که در میان زنجیر بافته شده است تشکیل شده و آویزهای متعدد و زیبایی به شکل قلب، گل، قفل و نگین به آن آویخته شده اند که مطمئنا باب میل خانم های جوان که به دنبال یک دستبند پرآویز و مد روز هس..
32,000 تومان
برند: زرتاج
دستبند فشن لب و ماتیک. این دستبند زیبا از یک قسمت فلزی آبکاری شده به همراه قسمت چرم مصنوعی که در میان زنجیر بافته شده است تشکیل شده و آویزهای متعدد و زیبایی به شکل لب، ماتیک، ستاره و نوشته به آن آویخته شده اند که مطمئنا باب میل خانم های جوان که به دنبال یک دستبند پرآویز و مد روز هستند قرار خواهد..
38,000 تومان
برند: زرتاج
دستبند نیگینی بسیار زیبا با طراحی مدرن.   ..
34,000 تومان
برند: زرتاج
النگو مارک H&M طرح پروانه به رنگ طلایی با رنگ ثابت. این محصول با کیفیت عالی تهیه شده و در برابر شستشو و آب مقاوم است و رنگ خود را از دست نمی دهد.   مناسب برای خانم ها طرح النگو جنس استیل نوع قفل ندارد کیفی..
34,000 تومان
برند: زرتاج
دستبند النگویی زرد و سفید همراه با انگشتر از جنس استیل با رنگ ثابت. ..
40,000 تومان
برند: زرتاج
دستبند استیل رنگ ثابت BO بسیار شیک. ..
40,000 تومان
برند: زرتاج
دستبند استیل رنگ ثابت به رنگ نقره ای.   مناسب برای خانم ها طول 19 سانتیمتر جنس استیل نوع قفل طوطی کیفیت رنگ ثابت   ..
21,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 113 (10 صفحه)