درباره ما

فروشگاه زرتاج پس از ماه ها تلاش در دی ماه 1392 راه اندازی شد. فروشگاه زرتاج کار خود را به صورت فروش اینترنتی از طریق رسانه های اجتماعی آغاز کرد و هم اکنون 10 هزار نفر در صفحه فروشگاه زرتاج در فیسبوک عضو بوده و روزانه از این طریق سفارش می گیرند.

شیوه فروش در فروشگاه زرتاج به صورت غیرحضوری و اینترنتی می باشد. خریدار بعد از انتخاب کالای مورد نظر و افزودن آن به سبد خرید برای ثبت سفارش خود لازم است اطلاعات لازم (نظیر آدرس، تلفن و ...) را در فرم های مربوطه پر کرده و درخواست خود را ارسال دارد. همکاران ما حداکثر ظرف چند ساعت با شما تماس خواهند گرفت و شما را در جریان شیوه پرداخت هزینه و نحوه ارسال کالا قرار خواهند داد. برای ثبت سفارش ثبت نام در سایت الزامی نیست، اما به منظور آسایش مشتریان و امکان پیگیری بهتر سفارشات و عدم نیاز به درج دوباره اطلاعات برای خریدهای بعدی اکیدا توصیه می شود ابتدا ثبت نام در سایت انجام گیرد.


برای ارتباط با مسئول سایت (زرتاج) می توانید از راه های زیر اقدام فرمایید:

  • بر روی «تماس با ما» در منوی بالای سایت کلیک کرده و پس از هدایت به صفحه مربوطه فرم تماس با ما را پر کنید. زرتاج در اولین فرصت، بسته به سوال و نیاز شما، پاسخ خواهد داد.
  • بر روی آیکن «زرتاج آنلاین است، کلیک کنید» در سمت راست پایین صفحه اصلی سایت کلیک کنید. در صورتی که زرتاج آنلاین باشد به صورت زنده پاسخگوی سوالات شما خواهد بود. در غیر این صورت می توانید پیام آفلاین قرار دهید و به محض آن که زرتاج آنلاین شود پاسخگوی شما خواهد بود.
  • از طریق صفحه فیسبوک زرتاج به صورت مستقیم با زرتاج در ارتباط باشید. کافی است از صفحه دیدن کرده و پیام بگذارید. کلیه محصولات سایت در این صفحه نیز برای علاقه مندان به نمایش در می آید.