چی بپوشیم که بلندقدتر به نظر برسیم

نویسنده: زرتاج 2015/07/12 0 نظرات مد و فشن,

یکی از راه هایی که به وسیله آن می توانید کوتاه بودن قدتان را پنهان کنید پوشیدن لباس هایی با یقه های V شکل یا هفتی است. یادتان باشد هرچقدر این هفت بلندتر باشد شما را کشیده تر و بلند بالاتر نشان می دهد. اگر علاوه بر قد کوتاه، اضافه وزن هم دارید؛ بهتر است سراغ بلوزهای تیره رنگ بروید. تیره ها شما را لاغرتر نشان می دهند و همین موضوع باعث می شود، کشیده تر به نظر بیایید.
علاوه بر فرم یقه هفت، یقه های گرد هم راهگشا هستند به شرطی که گردی شان شبیه یک بیضی باشد و گود. برای همین از عبارت نصف صفر استفاده می کنیم. هرقدر عمق یقه شما بیشتر باشد به هدف نهایی یعنی قد بلندی نزدیک تر خواهید شد.                   

 

مراقب خط و خطوط لباس تان باشید

هرکاری می خواهید، انجام دهید ولی سراغ لباس هایی که راه راه  دارند، نروید! خط های افقی شما را بالا نمی برند! این قانون را به خاطر داشته باشید و برعکس سراغ خطوط عمودی بروید. این خطوط نردبان قد شما هستند!
همچنین خط های پهن نسبت به خطوط نازک شما را لاغرتر نشان می دهند، پس با توجه به سایزتان دست به انتخاب بزنید.

 

                    چی بپوشیم که بلندقدتر به نظر برسیم

 

چه شلواری مناسب شماست؟

اگر قد شما بلند نیست به هیچ وجه سراغ شلوارهای فاق کوتاه نروید که یکی از فجایع مد و لباس را برایتان رقم می زنند. به جای آن به شلوارها و حتی دامن های فاق بلند فکر کنید. کمرهای بلند کمک می کند پاهایتان کشیده تر و در نهایت قدتان بلندتر از آنچه هستید به نظر برسد.
احتمال اینکه یک شلوار گشاد و راحت بتواند قدتان را بلند نشان دهد شبیه احتمال قد بلند کردن شما با شلوار فاق کوتاه است که امکان پذیر نیست! پس تا جایی که می شود، سراغ شلوارهای آزاد و خیلی گشاد نروید. این شلوارها نه تنها بلندترتان نمی کنند بلکه کوتاه تر هم نشان تان می دهند. اگر سایزتان بزرگ است برای لاغر به نظر رسیدن از رنگ های تیره مانند مشکی، سرمه ای یا قهوه ای تیره استفاده کنید.

                         چی بپوشیم که بلندقدتر به نظر برسیم

 

چه رنگی مناسب است؟

لباس هایی که بلوک بندی شده هستند و چند رنگ دارند اغلب باعث کوتاه نشان دادن قد می شوند، پس سراغ شان نروید حتی اگر مد شده باشند!
  لباس های گلدار و طرح دار و شلوغ هم برای شما مناسب نیستند البته هیچ عیبی ندارد اگر پیراهن تان چند تا گل کوچک این طرف و آن طرفش داشته باشد اما وقتی کار به باغچه شدن رسید لطفا مراقب باشید.
اگر قد کوتاه اما لاغر اندام هستید می توانید با خیال راحت سراغ مدل هایی بروید که رنگ هایی روشن و زیبا دارند. این رنگ ها مانع کشیده تر شدن شما نمی شود. اما اگر برعکس کوتاه و چاق هستید بهتر است سراغ رنگ های تیره بروید.

افزودن نظر