چند نوع رژلب داریم؟

نویسنده: زرتاج 2015/01/12 0 نظرات مد و فشن,

رژلب همان ماده نرم و خوشرنگی که روی لب هایتان میزنید تا جذاب تر به نظر برسید و پای ثابت آرایش چهره است,در این مطلب می خواهیم انواع رژلب را به شما معرفی کنیم.

 

چند نوع رژلب داریم؟ 1 چند نوع رژلب داریم؟

چند نوع رژلب داریم؟

چند نوع رژلب داریم؟ 2 چند نوع رژلب داریم؟

چند نوع رژلب داریم؟

دسته اول همان رژلب های معروف و قدیمی هستند که با نام رژ جامد به فروش میرسند.معمولا نوع مات این رژلب ها دوام و ماندگاری بالایی دارد و به خوبی روی لب می نشیند,رژلب جامد با فرم های مختلف معمولی و مدادی و پیچی به فروش میرسد.

چند نوع رژلب داریم؟ 3 چند نوع رژلب داریم؟

چند نوع رژلب داریم؟

چند نوع رژلب داریم؟ 4 چند نوع رژلب داریم؟

چند نوع رژلب داریم؟

نوع دوم رژلب مایع است که دارای بافت نرم و رقیق تر نسبت به رژ های جامد است,این نوع رژلب در دو نوع اپلیکاتور دار و تیوپی به فروش میرسد,با برس اپلیکاتور مقدار مناسب از رژ لب را روی لب ها بزنید و پخش کنید تا یکدست شود و در نوع تیوپی سر تیوپ دارای سوراخ ریزی هست که مایع رژ لب از آن خارج میشود,رژ لب های مایع معمولا براق هستند و براحتی از روی لب ها پاک میشوند.دوام و ماندگاری این نوع رژلب ها نسبت به رژ جامد بسیار کمتر است اما از درخشندگی بیشتری برخوردار هستند.زیبازن دات کام.

چند نوع رژلب داریم؟ 5 چند نوع رژلب داریم؟

چند نوع رژلب داریم؟

نوع بعدی رژ های دو طرفه هستند که شامل یک رژ لب نسبتا خشک و یک برق لب است,ابتدا رژلب را بزنید و پس از خشک شدن آن از برق لب روی لب ها استفاده کنید.معمولا رژ لب های دو طرفه با عنوان رژ 24 ساعته و ماندگار به فروش میرسند.

بهتر است رژ لب های جامد و دو طرفه را با خط لب همرنگ آن استفاده کنید.انتخاب یک رژلب مناسب میتواند به زیبایی آرایش شما کمک کند.زیبازن دات کام.

افزودن نظر