نکات مورد توجه در خرید آنلاین زیورآلات

نویسنده: زرتاج 2014/11/04 0 نظرات راهنمای خرید زیورالات,
زیورآلات و بدلیجات سنگی، فلزی و کریستالی با توجه به قیمت پایین و زیبایی چشمگیر خود جایگزینی برای جواهرآلات گران قیمت و پر زرق و برق محسوب می شوند. این زیورآلات از فلزات، سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، کریستال، چرم، روبان و غیره تهیه شده و می تواند هدیه ای بسیار زیبا و مناسب برای دوستان و اعضای خانواده محسوب می شود. تنوع زیورآلات زرتاج هم به اندازه ای است که مطمئنا برای تمام افراد و سلیقه ها می توانید گزینه مناسب خود را بیابید.
اما در خرید آنلاین محصولات و کالاها، به ویژه زیورآلات، باید به چند نکته توجه داشته باشید، از جمله این که:


تصویر محصول را به خوبی نگاه کنید:
تصویر محصول را به خوبی نگاه کنید. آیا محصول به صورت شفاف نشان داده شده است؟ آیا تصویر محصول با توضیحات ارائه شده از کالا همخوانی دارد؟ آیا تصویر از کیفیت لازم برخوردار است؟ چنانچه فروشنده به محصول خود اطمینان داشته باشد تصویری شفاف از نمای نزدیک از آن نمایش می دهد و شما می توانید با اطمینان از کیفیت کالا آن را خریداری کنید.


توضیحات محصول را مطالعه کنید:
پیش از آن که بر روی دکمه خرید کلیک کنید توضیحات محصول را به دقت مطالعه کنید و به هر نوع توضیحی که در مورد جنس به کار رفته و سایز کالا نوشته شده است دقت کنید. به ویژه آن که به سایز انگشتر، حلقه و میدرینگ ها توجه داشته باشید.
 

گول کلمات تبلیغاتی را نخورید:
  تصویر و توضیح هر محصول را به دقت مطالعه کنید و نسبت به خرید اقدام کنید. گول کلماتی مثل «ارزان ترین»، «منحصربه فرد ترین» و مانند آن را نخورید.


از اعتبار سایت فروشنده اطمینان حاصل کنید:
صفحه «درباره ما» سایت فروشنده را مطالعه کنید و اطمینان حاصل کنید که مشخصات و آدرس فروشنده در آن درج شده است. به یک فرم تماس با ما اکتفا نکنید و به دنبال اطلاعات و تلفن تماس فروشنده باشید. برای اطمینان می توانید با فروشنده تماس بگیرید. کسب نماد اعتماد الکترونیکی نیز می تواند اطمینان شما به فروشنده و قانونی بودن و شناسنامه دار بودن سایت فروش وی را بالا ببرد. زیورآلات زرتاج هم در اردیبهشت سال 1393 موفق به کسب این نماد از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت شد. لوگوی نماد اعتماد الکترونیکی در ستون سمت راست صفحه اصلی سایت نمایش داده شده است که با کلیک بر روی آن می توانید مشخصات فروشنده را بررسی نمایید.


نظرات سایر مشتریان را بخوانید:
نظرات مشتریان دیگر سایت را بخوانید و میزان رضایت آنها را بسنجید. البته اجازه ندهید چند نظر منفی شما را از خرید منصرف کند. مشکلاتی که از حیطه کنترل فروشنده خارج است، نظیر «من رنگش را دوست ندارم» یا «فکر می کردم مهره ها درست تر باشند» نباید بر روی شما تاثیر منفی بگذارد. برای اطمینان می توانید از صفحه فیسبوک زرتاج دیدن کنید.


سیاست مرجوع کردن کالا:
آیا سایت فروشنده در زمینه مرجوع کردن کالا سیاست مشخصی دارد؟ آیا در صورتی که از خرید خود راضی نباشید فروشنده کالا را پس گرفته و پول شما را بر می گرداند و به رضایت مشتری اهمیت می دهد؟ فروشگاه زیورآلات زرتاج سیاست ارجاع کالای خود را در این صفحه به طور شفاف بیان کرده است.

زرتاج خرید خوبی را برای شما آرزو می کند.

برچسب ها: راهنمایی خرید

افزودن نظر