دستبندهای برازنده آقایان

نویسنده: زرتاج 2016/06/29 0 نظرات مد و فشن,

ما می‌خواهیم در مورد زیورآلات مردانه صحبت کنیم و اگر بخواهیم دقیق‌تر باشیم، باید بگوییم: دستبندهای مردانه.
سابق بر این چنین بود که دستبند، جزو زیورآلات صرفا زنانه بود، اما دیگر چنین نیست. دستبند، جزو زیورآلاتی است که به جنسیت خاصی تعلق ندارد. در اینجا به معرفی پنج مدل از این دستبندها
می‌پردازیم که مناسب آقایان است.

دستبند استیل مشکی

 

این مدلی که می‌بینید، تلفیقی از یک دستبند زنجیری و استیل است؛ حلقه‌های زنجیروار، دایره‌های استیل و سنگ‌های هماتیت و مرصع‌کاری‌شده با الماس استراس. چنین دستبندی را می‌توانید با هر نوع پوششی که دارید ست کنید.

 


دستبند مردانه‌ای از دو جنس

در بین دستبندهای استیل، چنین دستبندهای خیلی شیکی نیز پیدا می‌شود. توالی رنگ‌های نقره‌ای و مشکی و بافت مدرن آن، حالتی طبیعی و زیبا به آن داده ست.

 


دستبندی از چرم بافته شد

چرم نیز مانند استیل، در زیورآلات مردانه بسیار محبوب ست. در اینجا مدلی کلاسیک از چرم بافته شده را می‌بینیم. طراحی آن بسیار ظریف و زیباست و قفل پیچی آن، از استیل ضد زنگ است. چنین مدلی برای تیپ‌های رسمی یا اسپرت مناسب ست. رنگ مشکی، قهوه‌ای یا سفید چنین دستبندی برای شما مناسب خواهد بود.

دستبند چرم با بند خاکستری

دستبند چرم، می‌تواند کمی خلاقانه‌تر نیز باشد. به این دستبند چرم قهوه‌ای نگاهی بیاندازید که در قسمت وسط آن، نخی توسی رنگ به صورت لوله‌ای پیچیده شده است. قفل این دستبند مدل قدیمی و برنزی است؛ مدلی بی‌نظیر، هماهنگ با مد روز و سنتی.

 


دستبندی با ریسمان و مهره

اگر می‌خواهید دستبندتان، کمی پر زرق و برق یا متفاوت باشد، این مدل دستبند برای شما مناسب است. دستبندی با آمیزه‌ای زیبا از جنس‌های متفاوت. این دستبند ترکیبی از چوب، چرم، فلز و ریسمان‌های نازک به رنگ‌های متنوع است. به نظر می‌رسد که این مدل، بیشتر مدلی مخصوص فصل تابستان باشد، اما در زمستان نیز می‌توان آن را با یک تیپ اسپرت ست کرد.

 

مترجم: سپیده جلالی
 

دستبندهای برازنده آقایان

دستبندهای برازنده آقایان

دستبندهای برازنده آقایان

دستبندهای برازنده آقایان

دستبندهای برازنده آقایان

افزودن نظر