ساخت دستبند اسم (خودت بساز)

نویسنده: زرتاج 2016/11/06 3 نظرات آموزش ساخت زیورالات,

دستبند چرمی اسم

بعضی زیوراآلات هستند که حس شخصی به آدم می دهند. منظورم این هست که وقتی به آنها نگاه می کنیم یک جور خاصی با آنها ارتباط برقرار می کنیم. یکی از اینها، پلاک اسم و حروف هستند. این پلاک ها اغلب در ساخت گردنبند و دستبند استفاده می شوند و خوبی آنها این هست که می توانند یک هدیه عالی به عنوان نشانه عشق و دوستی هم باشند. شما می توانید یکی از این آویزها یا دستبندهای اسم رو بخرید و یا درست کنید و به کسی که علاقه دارید هدیه بدید تا همیشه به یاد شما باشه.

اما بریم سراغ اصل مطلب. ساخت این دستبند زیبا چند دقیقه بیشتر طول نمیکشه و می توانید هر جور که دوست دارید تغییرش بدید.

 

اقلام مورد نیاز:

  • بند چرمی
  • خرجکار حروف (ترجیحا از جنس استیل)
  • بست آهنربایی
  • چسب مایع

 

روش ساخت:

 

بند چرمی را برداشته و یک سر آن را مانند نوک یک فلش ببرید (این باعث می شود راحت تر در میان خرج کارهای حرف قرار گیرد. خرج کارها را درون بند وارد کنید.

 

بعد از رد کردن بند چرمی، سر آن را مجددا به شکل صاف ببرید. یکی از بست های آهنربایی را بردارید و قطره ای چسب درون آن بریزید (مراقب باشید چسب زیادی نریزد تا همانطور که در شکل بالا می بینید مثل مال من چرم را چسبی نکند). چرم را دور دست خود بگذارید تا طول دلخواه را به دست آورید (حواستان باشد که قرار است یک بست دیگر هم به آن بچسبانید). بند چرمی را اندازه ببرید و بست دیگر را نیز به آن وصل کنید.

 

گاهی اوقات شما ترجیح می دهید خرجکار درون دستبند متحرک باشد، ولی در خصوص این دستبند احتمالا ترجیح می دهد فاصله بین حروف حفظ شود و کان نخورند. پس دستبند را برگردانید و قطره ای چسب پشت هر حرف بزنید.

 

به همین سادگی و زیبایی! کار تمام است و شما یک دستبند حروف اسم زیبا دارید. بیشتر به نظر می رسد این دستبند را خریده باشید تا این که خودتان در چند دقیقه درست کرده باشید. شاید هم بخواهید حروف خاصی را استفاده کنید و آن هدیه بدهید. مطمین باشید گیرنده خیلی خیلی خوشحال می شود :)

 

 

 

3 نظرات

سروی:
2017/05/23, 08:10:41 AM
ارسال پاسخ

عالییی بود فقط وسایل لازم رو از کجا باید تهیه کرد؟ ببخید من اولین باره که میخوام واسه خودم دستبند درست کنم

سروی:
2017/05/23, 08:10:41 AM
ارسال پاسخ

عالییی بود فقط وسایل لازم رو از کجا باید تهیه کرد؟ ببخید من اولین باره که میخوام واسه خودم دستبند درست کنم

نسترن:
2017/07/08, 04:51:25 AM

ازخرازي

آرش:
2017/11/18, 09:13:20 AM
ارسال پاسخ

دست بند رنگ اش صورتی و آبی کم رنگ

افزودن نظر