4 پیشنهاد شغلی برای خانم ها در منزل

نویسنده: زرتاج 2016/10/28 0 نظرات آرایش و بهداشت,

کارهای خانگی این روزها در سراسر جهان طرفداران و مزیت های خاص خودشان را دارند و به خصوص پس از ازدواج یک گزینه خوب برای ادامه اشتغال به حساب می آیند. حتی برای کسانی که شغل ثابتی دارند، حتما پیش آمده که از کار کردن برای دیگران خسته شده باشید، در واقع وقتی در یک سازمان یا نهاد بزرگ کار می کنی بعضی وقت ها دلت می خواهد کاش کاری هرچند کوچک برای خودت داشته باشی.

در این مطلب برای شما پیشنهاداتی داریم.


 


1- آشپزی
دست پخت خوبی دارید؟ به خوردن و غذا علاقمندید؟ خوب دست به کار شوید خیلی از افراد از این راه کسب درآمد می کنند. می توانید غذاهای خود را به یک مرکز تهیه غذا در نزدیکی خود بفروشید. کسانی را هم میشناسم که در شبکه های مجازی (برای مثال اینستاگرام) مشغول تهیه و فروش انواع خوراکی ها با قیمت خیلی خوبی هستند. پس دست به کار شوید.

 


2- صنایع دستی
هنر همیشه طرفداران خاص خودش را دارد اگر بتوانید محصولات خاص خودتان را تولید کنید و بازاریابی خوبی داشته باشید از طریق ساخت زیورآلات، محصولبات چرمی، بافتنی، گلدوزی و حتی خیاطی هم می توان پول خوبی به دست آورد.

3 - شغل مجازی (فروش اینترنتی)
همیشه نباید کالا یا خدمت خاصی تولید کرد، هنر فروش طرفداران زیادی دارد بسیاری از صاحبان صنایع و کار آفرینان حاضر اند حقوق و پورسانت خوبی به فروشنده های مستقل بدهند تا کالاهای آنها را به فروش برسانند.

چند نفر را می شناسید و یا دیده اید که از طریق تلگرام و اینستاگرام مشغول فروش اجناس هستند. حتی لازم نیست شما خودتان محصولی را تهیه و به فروش برسانید (چون این کار نیازمند سرمایه اولیه و تخصص است). به راحتی می توانید محصول سایرین را در شبکه های مجازی به فروش برسانید و از راه بازاریابی کسب درآمد کنید. برای مثال به قسمت همکاری فروش این سایت رجوع کنید.


4 - نوشتن
درست است که در باور های عمومی مردم ما نویسندگی چندان پردرآمد نیست اما بسیاری از فیلمنامه نویسان،رمان نویسان و روزنامه نگاران مستقل در منزل کار می کنند و درآمدشان هم کفاف زندگی شان را می دهد. اگر دست به قلم خوبی دارید به این پیشنهاد هم فکر کنید.

برچسب ها: کار در خانه

افزودن نظر