آویز سرباز هخامنشی استیل

آویز سرباز هخامنشی استیل

 

خصوصیات
طرحهخامنشی
جنساستیل ضد زنگ
طول زنجیر45 سانتیمتر (قابل تغییر)
کیفیترنگ ثابت

ثبت نظر

توجه: متن HTML قابل نمایش نخواهد بود!
    از 1           تا 5

  • تولید کننده: زرتاج
  • کد محصول: N359
  • امتیاز جایزه: 15
  • موجودی: در انبار
  • 26,000 تومان

خرید پستی (پرداخت درب منزل)

امکان خرید این محصول به صورت پستی (پرداخت درب منزل) با پرداخت هزینه مالیات و کارمزد اداره پست وجود دارد. کافی است (بدون نیاز به ثبت نام در سایت) بر روی دکمه خرید پستی در زیر کلیک کنید.

شرح کالا

همه ما ایرانی ها دوست داریم که نمادی از فرهنگ و پیشینه خود را همیشه به همراه داشته باشیم. نمادی که ریشه در فرهنگ و تاریخ ما داشته باشد. آویز با طرح دوره هخامنشی با طراحی منحصر به فرد و نماد تمدن اصیل ایرانی از جنس استیل با رنگ ثابت برای علاقه مندان ایران باستان. سرباز هخامنشی نماد تمدن اصیل ایرانی است و گردنبند آن بهترین هدیه برای هر ایرانی میهن دوست و تاریخ شناسی است. گردنبند هخامنشی دارای طراحی مناسب و سازگار با بدن می باشد و به هیچ وجه ایجاد حساسیت نمی کند

 

هخامنشیان (۳۳۰ - ۵۵۰ پیش از زادروز) نام دودمانی پادشاهی در ایران پیش از اسلام است. پادشاهان این دودمان از پارسیان بودند و تبار خود را به «هخامنش» می‌رساندند که سرکردهٔ خاندان پاسارگاد از خاندان‌های پارسیان بوده‌است. هخامنشیان نخست پادشاهان بومی پارس و سپس انشان بودند ولی با شکستی که کوروش بزرگ بر ایشتوویگو واپسین پادشاه ماد فرو ساخت و سپس گرفتن لیدیه و بابل، پادشاهی هخامنشیان تبدیل به شاهنشاهی بزرگی شد. از این رو کوروش بزرگ را بنیانگذار شاهنشاهی هخامنشی می‌دانند. به پادشاهی رسیدن پارسی‌ها و دودمان هخامنشی یکی از رخدادهای برجسته‌ی تاریخ باستان است.

 

برچسب ها: آویز, گردنبند, هخامنشی